Padidinto saugumo spec. paskirties durys

Padidinto saugumo specialios paskirties durys gaminamos pagal šiuos reikalavimus:

  1. Staktų ir  varčių konstrukcija gaminama   iš sustiprinto storasienio profilio.
  2. Iš išorinės ir vidinės varčios pusės ant plieninų  profilių – tvirtinami plieniniai storasieniai lakštai, dengiantys tarpą tarp staktos ir varčios. Ant plieno lakšto galimos įvairios apdailos.
  3. Vyrių pusėje – montuojami metaliniai stacionarūs kaiščiai.
  4. Galima įtaisyti elektromagnetinę sklendę, atitinkančią šerdelinės spynos spragtuko ir skląsčio konfigūraciją.
  5. Duryse montuojamos ne mažiau kaip dvi spynos: pagrindinė spyna – plokštelinė, su seifiniu mechanizmu, rakinančiu duris ne mažiau kaip trimis kryptimis. Papildoma spyna – šerdelinė su legiruoto plieno šerdies apsauga nuo gręžimo ir laužimo, apsaugoma grūdinto plieno plokštelėmis. Kai durims keliami ypač dideli saugomo reikalavimai, naudojame  „Sargent & Greenleaf“ žinomos amerikiečių kompanijos – itin aukštos kokybės, padidinto saugumo užraktą. Specialus spynų dizainas yra derinamas su aukštu saugumo laipsniu, funkcionalumu, nesudėtingu spynos valdymu. Durys su S&G spynomis puikiai tinka komercinės paskirties, individualių namų , bankų saugių kambarių įrengimui, taip pat valstybinėms ir vyriausybinėms įstaigoms ir archyvams.

Pateikti reikalavimai yra bendri visoms saugumo klasėms. Užsakant pagal konkrečią saugumo klasę, durys gaminamos pagal specifinius tik tą saugumo klasę atitinkančius konkrečius reikalavimus. Saugumo klasės yra: nuo I kl. (žemiausios) iki VII kl. (aukščiausios).