Apie mus

UAB „Tikrosios saugos investicija“ gamybinė įmonė – pradėjusi savo veiklą 1996 metais ir išvysčiusi gamybą nuo metalinių konstrukcijų iki vidaus, lauko, specialios paskirties, priešgaisrinių, apsauginių durų, taip pat langų, pertvarų, vitrinų bei durų su įvairaus stiklo užpildu, asortimento.

Konstrukcijų gamybai naudojami 1923 m. Šveicarijoje įkurtos aukščiausios kokybės plieno profilius gaminančios įmonės „Jansen AG“ produktai. Ši šveicarų įmonė plačiai žinoma kaip aukščiausio techninio lygio ir kokybės architektūrinių naujovių bei jų įgyvendinimo sprendimų kūrėja. Plieno profilių priešgaisrinės konstrukcijos atitinka EI30, EI60 ir EI90 atsparumo gaisrui reikalavimus ir yra vertinamos kaip labai patikimos.

Plieninėms durims, gaminamoms iš plieninių lankstytų profilių „Tikroji Sauga I“ ir „Tikroji sauga II“ atlikti patikimumo bandymai, mechaniniam stiprumui, standumui, oro ir garso izoliavimui. Atlikti techniniai įvertinimai gaisrinių tyrimų centre.

„Mes jau bemaž 20 metų tobulinamės šioje srityje ir stengiamės pirkėjui pasiūlyti geriausias savo klasėje plienines konstrukcijas, pagal paskutines technologijas. Norime, kad mūsų gaminiai ne tik būtų atsparūs gaisrui ar atmosferos poveikiui, turėtų aukštas garso ir šilumos izoliavimo savybes, bet tuo pačiu metu būtų patrauklūs akiai savo išvaizda bei dizainu. Visos mūsų gaminamos durys yra sertifikuotos, o jų kaina ir kokybė puikiai dera tarpusavyje.“ – UAB „Tikrosios saugos investicija“ direktorius Rolandas Janovičius

Mumis pasitiki